Historie stavební firmy Pavel Dařílek s.r.o.

Firmu založil Pavel Dařílek v roce 1996. Ze začátku ji reprezentovali pouze dva pracovníci provádějící převážně drobné zednické práce v Žichlínku a okolí. Postupem času se firma rozšířila, přibyli zaměstnanci a firma začala realizovat rodinné domky na klíč. Během několika málo let se z malé firmy vyvinula středně velká stavební společnost s ručením omezeným zaměstnávající zhruba 30 pracovníků. Společnost realizuje převážně rodinné domy na klíč, ale i průmyslové stavby, rekonstrukce a to včetně rekonstrukcí památkových objektů, jakož i drobné stavební práce. Dnes se již jedná o stabilní firmu s dlouholetou historií a tradicí. Jednatelem firmy je její majitel a zakladatel pan Pavel Dařílek.

Svoji budoucnost již 17 let stavíme na dobře odvedené práci, na precizně provedených detailech stavby a na otevřené komunikaci se zákazníky a dodavateli.

Nové technologie a moderní postupy

Při výstavbě využíváme nejnovější poznatky z oblasti stavebních technologií a provádění staveb. K dispozici máme vlastní stavební techniku čítající dva traktorbagry, nákladní automobil s hydraulickou rukou a kontejnerem a větší dodávku pro navážení drobného materiálu a nářadí. Disponujeme vlastním systémovým bedněním, lešením a stavitelnými podpůrnými stojkami. Dále pak provozujeme půjčovnu vibračních strojů, elektrického nářadí a náčiní. Provádíme termodiagnostická měření budov vlastní termokamerou a také umíme změřit míru zhutnění podkladu budoucí stavby vlastním dynamickým zařízením. Pravidelně se účastníme vzdělávacích školení zaměřených na nové poznatky z oblasti stavebních postupů a technologií.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrátí a nebo nás doporučí přátelům!

Půjčujeme nářadí

nářadí
telefon724 070 379
xls soubor Ceník ke stažení

Kontaktujte nás

Stavební firma
Pavel Dařílek s.r.o.

Žichlínek 117
563 01 Lanškroun

darilek@paveldarilek.cz
telefon602 464 616